Номінант Шевченківської премії Олег Шинкаренко завітає до Запоріжжя з презентацією своїх нових книг. Зустріч з письменником відбудеться 24 травня о 19:00 у Центрі мистецтв «Арт-Простір» (пр. Соборний, 142 | лекційна зала Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки).

Про парадоксальний роман «Кагарлик» Шинкаренка пишуть відомі іноземні видання, серед яких The Guardian, The Economist, The Wire та Index of Censorship. Його книгу “Перші українські роботи” (2016, Люта справа) складають сатиричні скетчі у стилі Monty Python та Станіслава Лема. Обидва твори були номіновані на Національну премію України імені Тараса Шевченка. Щойно виданий роман-памфлет «Череп» присвячено дослідженню причин російської агресії проти України.

На думку критиків, проза Шинкаренка – це «літературний Кубик Рубика», вона «претендує на цілковиту оригінальність» та має «насичену, густу, мов борщ, мову». «Найпослідовніший абсурдист в сучасній українській літературі» створює легендарний подкаст «Філософський Барабан» для Громадського Радіо, співпрацює з низкою українських видань, а також The Daily Beast (Нью-Йорк), Institute for War & Peace Reporting (Лондон) та Future Challenges (Гамбург).