Після участі в заходах Книжкового Арсеналу письменник Олександр Михед вирушає в #Транзишн тур дванадцятьма містами України. Першим же пунктом у цій подорожі стане Запоріжжя.

Уже 23 травня Запорізька книжкова толока запрошує на зустріч з автором і презентацію його нової збірки оповідань. Захід модеруватиме запорізький журналіст і фотограф Максим Щербина. Початок – о 18:00. Вхід вільний.

Книга «Транзишн», що тільки-но вийшла у видавництві Vivat, стала однією з найочікуваніших новинок Книжкового Арсеналу. Частина оповідань була написана під час арт-резиденції у Франції. Окрім того, до збірки увійшли тексти, раніше опубліковані в артбуці «Мороки» (2016, «Люта справа»).

Видавці обіцяють: «Транзишн» – це перевірка на міцність оболонки реальності, спроба зазирнути за межу людського, зняти з нього шкаралупу й залишити найважливіше.

Презентація відбудеться в Центрі мистецтв «Арт-Простір» (пр. Соборний, 142 | лекційна зала Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки).

Олександр Михед – письменник, куратор мистецьких проектів. Автор художньої книжки «АмнезіЯ» (2013), збірки оповідань «Понтиїзм» (2014), психотрилера «Астра» (2015), арт-буку «Мороки» (разом із художницею Сонею Мельник, 2016) і нон-фікшн дослідження «Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн» (2016). Учасник Запорізької книжкової толоки 2016.