Відтепер у нашому місті ще більше можливостей для культурного й інтелектуального дозвілля. 26 серпня відбулось урочисте відкриття першого в Запоріжжі магазину відомої книжкової мережі. Привітати “Книгарню Є”  та побажати її менеджерам успіхів і натхнення на подальшу роботу прийшли й представники Запорізької книжкової толоки. 

Зокрема, програмна директорка фестивалю Олена Заставна провела майстер-клас для найменших відвідувачів книгарні. Разом з нею маленькі читачі та ті, хто тільки починають знайомитись зі світом букв, навчались створювати об’ємні листівки, а ще придумали до них космічні історії.

У день урочистого відкриття до “Книгарні Є” також завітати й добрі друзі Запорізької книжкової толоки – учасники попередніх фестивалів. Серед них – наші улюблені місцеві автори й авторки: Олесь Барліг, Олена Ольшанська, Ірина Сажинська, Валентин Терлецький, а також найвідоміший запорізький казкар Санько Сито (Олександр Виженко). Завдяки їм відвідування нової книгарні дійсно перетворилось для запоріжан на літературне свято.

Запорізька книжкова толока вітає “Книгарню Є” з успішним стартом і сподівається на плідну співпрацю, ініціювання нових проектів і проведення спільних заходів впродовж року, а також під час 3-го міжнародного літературно-мистецького фестивалю, що відбудеться в нашому місті вже в жовтні.

Текст: Запорізька книжкова толока. Фото: Ірина Ярко.