Шановні видавці та книгорозповсюджувачі!

З превеликим задоволенням запрошуємо вас долучитись до 3-го Міжнародного фестивалю “Запорізька книжкова толока”.

Прийом заявок на участь у книжковому ярмарку та фестивальній програмі розпочався 4 вересня і триватиме до 10 жовтня включно. Для оперативного опрацювання та реєстрації заявки приймаються через спеціальну онлайн-форму.

Пропонуємо ознайомитись з детальними умовами участі за цим посиланням.

Також на нашому сайті ви можете уточнити фінансові питання участі та скористатись онлайн-сервісом для бронювання виставкових модулів.

Додатково до вашої уваги оновлена інформація про Конкурс “Найкраща книга Запорізької книжкової толоки”. Цього року ми збільшуємо кількість тематичних номінацій і сподіваємось на широке представлення в межах Конкурсу найкращих книжкових новинок. Упевнені, ви мали плідний рік, і ваші видання заслуговують на відзнаку.

Нагадуємо, що Запорізька книжкова толока – 2017 відбудеться 27-29 жовтня на базі виставкового центру “Козак-Палац”. Фестиваль відбувається в Запоріжжі вже втретє. Минулоріч учасниками Толоки стали понад 60 видавництв з усієї України та близько 150 літераторів, художників, науковців і громадських діячів. Впродовж трьох днів фестивальні заходи відвідали майже 10 тисяч мешканців Запоріжжя та гостей міста.

Лейтмотив цьогорічного фестивалю: “Поміж рядків”. Запрошуємо вас разом з нами ставити відкриті питання й знаходити приховані відповіді, читати і відчувати – поміж рядків.