27,28,29 жовтня на Запорізькій книжковій толоці в затишному і яскравому просторі фестивалю дитячої літератури і творчості “Книголісся” на дітей і батьків чекають зустрічі з письменниками і видавцями, презентації нових книг, безліч незвичайних творчих майстер-класів, літературні ігри та конкурси з призами.

Гості казкового простору зустрінуться з Іваном Андрусяком, Олегом Симоненком, Олександром Виженком, Сашком Дерманським, Галиною й Тарасом Микитчаками та іншими яскравими представниками й представницями сучасної української літератури для дітей. Вистава «Хлопчик-Укропчик» за новим твором Олександра Виженка, виступ маленьких спасівці, презентація анімаційного серіалу від студії «Новаторфільм», міні-постановки театру тіней та інших камерних театрів, пісні і вірші, інтерактивні імпрези від Запорізької обласної дитячої бібліотеки та клубу “Солов`ята” – все це на сцені протягом трьох днів.

Різноманітні та незвичайні творчі локації – кірігамі, витинанка, пісочна анімація, лялька-мотанка та лялька-кокеши, малювання та цікаві поробки, майстер-клас з анімації, створення ілюстрацій, аква-грим, монотипія, ейдетика, робототехніка та багато іншого. Окрема локація буде працювати для наймолодших відвідувачів “Книголісся” – дітлахів від року, окрема – для батьків, де вони зможуть поспілкуватися з дитячим психологом, дізнатися про кінезіологію, динамічну гімнастику та отримати багато іншої корисної інформації. Всього протягом трьох днів у просторі “Книголісся” працюватиме більше ста локацій з майстер-класами.

Детальна програма буде оприлюднена найближчим часом, стежте за інформацією!

_______________

“Книголісся-2017” відбувається за підтримки Конкурсу соціальних проектів “Ми це місто” .