Зовсім нещодавно в Україні народився новий герой – Хлопчик-Укропчик. Його батьком став відомий у Запорізькому краї поет і казкар, якого дуже полюбляють дітлахи, – Олександр Виженко.

Сам автор каже, що Хлопчик-Укропчик для нього – це більше, ніж просто казковий герой, це – «об’явлення його серця».

«Частенько мене питають: де казкарі беруть сюжети для своїх казок. Я завжди відповідав: із життя! Драматичні події останніх трьох років, коли в Україну увірвався підступний і жорстокий ворог, відчуті і пережиті серцем патріота, подарували мені Хлопчика-Укропчика, всіх персонажів казки, і сам сюжет. Хлопчик-Укропчик прийшов дуже вчасно для мене особисто, для моїх рідних і друзів, вірю, що й для цілої Батьківщини», – зауважує автор.

У межах конкурсу соціальних проектів «Ми це місто» Центром мистецтв “Арт-Простір” уже видано дитячу книжку-розмальовку «Хлопчик-Укропчик», ілюстровану художником із Маріуполя Євгеном Сенсуалісом. А актори тетатру-студії «Пігмаліон» поставили казку на сцені. Костюми й декорації для вистави робили власними руками. Її прем’єра відбулася 29 вересня в Запорізькому обласному центрі молоді.

29 жовтня о 16:00 Хлопчик-Укропчик завітає на дитячий майданчик «Книголісся». Тож зустрічайте!

Сторінка Хлопчика-Укропчика у Facebook – http://bit.ly/2kP5AZG