До Запорізької книжкової толоки – 2017 залишився один тиждень, тож ми зустрілися зі студентами і студентками Маріупольського державного університету, аби детальніше проговорити їх волонтерську участь у Фестивалі.

На зустріч прийшло більше 20 молодих людей, котрі готові допомагати відвідувачам Толоки зорієнтуватися у локаціях, супроводжувати іноземних гостей, фотографувати найцікавіше і розповідати про події в соцмережах.

Їм важливо здобути цей досвід, аби вже наступного року активно включитися в організацію подібної літературно-мистецької події в Маріуполі.

“Яким бути цьому фестивалю – вирішувати маріупольцям, а зокрема тим молодим і активним, котрі їдуть на Запорізьку книжкову толоку за знаннями і досвідом, – зазначає її директор Ігор Гармаш. – Ми не хочемо в Маріуполі організовувати таку ж Толоку, як у Запоріжжі, а таку, яка потрібна місцевим жителям, і допоможуть нам у цьому студенти і студентки Маріупольського державного університету, а також Маріупольська спілка молоді”.

Більше про майбутню Маріупольську книжкову толоку читайте за посиланням

_______________

Зустріч відбулася в межах Проекту “Запорізька книжкова толока – 2017”, що виконується в рамках проекту “Зміцнення громадської довіри”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)