Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA представляє на Запорізькій книжковій толоці два фільми – “Війна химер” Анастасії та Марії Старожицьких і “Dixie Land” Романа Бондарчука.

“Війна химер” – це фільм-розповідь Анастасії та Лавра про власну історію війни та кохання, проходження через життя після Іловайську і нову, вже спільну поїздку на передову.

Фільм був учасником міжнародних конкурсних програм DOCUDAYS UA та Одеського міжнародного кінофестивалю, єдиною документальною стрічкою з восьми цьогорічних українських кінопрем`єр, з яких обирали претендента від країни на Оскар, а також щойно здобув Гран-прі Рівненського міжнародного кінофестивалю.

Після перегляду фільму його авторки та боєць-доброволець Валерій Лавренов (позивний Лавр) – один із операторів стрічки – готові до щирої розмови з глядачами.

Перегляд і обговорення відбудеться 27 жовтня о 17:00 у приміщенні Виставкового центру “Козак-Палац”. Більше – у події на Facebook

“Dixie Land” – фільм Романа Бондарчука, арт-директора фестивалю Docudays UA, про дитячий оркестр під керівництвом Семена Ривкіна, без якого у Херсоні не відбувалося жодного свята.

Оркестр виконує марш. Учитель слухає. Здається, щастя триватиме вічно. Але дорослішання – невідворотнє. Раптом виявляється, що учитель – смертний, а в друга – свої плани на життя. Медалі й оркестрові інструменти виблискують на сонці, але кожна дитина має свою долю – з музикою чи без неї.

Перегляд і обговорення фільму – 28 жовтня о 18:00 у приміщенні Виставкового центру “Козак-Палац”. Більше – у події на Facebook

_________________

Організатори показу – регіональні партнери Мандрівного фестивалю Docudays UA Центр мистецтв “Арт-Простір” і Кіноклуб “Сходження”.

Організатори фестивалю – Українська Гельсінська спілка з прав людини, Громадська організація “Південь”, Благодійна організація “Фонд милосердя та здоров’я”, ГО “Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв”