І знову на Толоці літературно-музична ніч!

Із 22:00 27 жовтня по 3:00 28 жовтня тут звучатимуть композиції у виконанні Octopus Ink, Madjah’s та Deluxe Blues Band, передаючи невимовну атмфосферу джазу та експериментальної музики.

Також ви зможет насолодитися поетичними виступами Валентина Терлецького, Олени Ольшанської, Євгенії Чуприни й літературно-музичним сюрпризом від Любомира Серняка!

Але не тільки вірші та музика складатимуть наш нічний захід: усі відвідувачі зможуть оцінити перфоманс “Запоріжжя як кульурний феномен” від Інги Естеркіної та Яни Сасіної.

“Із минулої Запорізької книжкової толоки ми чекали цілий рік, щоб здивувати гостей “Нічного майданчика” новими гуртами, письменниками, перформансами та сюрпризами, – каже організаторка Вероніка Сафронова. – В нас вже були і художні інсталяції, і поетичні конкурси, і ліричні музичні виконання та ще багато чого, чим ми, сподіваємося, змогли порадувати наших відвідувачів, щоразу створюючи атмосферу вільного арт-простору, де кожен зміг знайти дещо особливо для себе. І ось, нарешті, вже дуже скоро всі гості літературно-музичної ночі зможуть насолодитись цьогорічним західом у Chicago blues в ніч із 27 на 28 жовтня. Буде джаз, театр і, звісно ж, поезія. Я, як організаторка, очікую, що всі креативні люди Запоріжжя не тільки завітають до нас, а й заберуть з цієї творчої ночі багато гарних спогадів”.