Запорізька нова драма запрошує своїх прихильників на ескіз вистави “Іще не догоріла темнота”, створений за п’єсами Олеся Барліга зі збірки “Звірі подивляться замість тебе”.
Герої у пошуку ідентичності переходять зі сцени в сцену, намагаючись розібратись в українській реальності – з її фольклором, гастрономічними смаками, та фейсбук-дискусіями.

Сам драматург каже, що йому нецікаво описувати болісні моменти камінг-аутів, вороже суспільство та страждання героя; натомість більшість його п’єс – про людей, які приймають себе такими, якими є, бо ж навколо ще багато всього цікавого: фантастичні істоти (всім відома любов Барліга до фольклорних мотивів), інші люди, гастрономія (зрозумієте, коли побачите). “Попри те, що ми цілком усвідомлюємо, наскільки все ще гостра в Запоріжжі проблема гомофобії (свідченням цьому – цьогорічний Фестиваль Рівності), виставу ми спробували зробити на помежів’ї цих моделей життя: тої, де тітушки чекають тебе за порогом, і тої, це язичницьке божество галлів чекає на дзвінок від свого бойфренда дантиста”.

Відбудеться вистава 29 жовтня о 17:00, 6 локація