Книгарня «Є» і Запорізька книжкова Толока за підтримки Запорізької обласної організації Спілки письменників України провели поетичний конкурс для поетів і поеток початківців «#virshi_ZP». Нагородження переможиць (а ними стали 5 дівчат) відбулося під час закриття Фестивалю.

Участь у конкурсі взяло 22 молодих людей віком від 18 до 25 років. Перемогу здобули Нархіза Шкроботько, Юлія Григорук, Яна Тимчук, Дарина Кривохатько та Анна Іванова, які отримали в подарунок від Книгарні “Є” Антологію української поезії ХХ ст. Твори юних поетес будуть видані спільною збіркою за підтримки Запорізької обласної організації Спілки письменників України у 2018 році.

Переможців визначало кваліфіковане журі у складі: Олександра Медка – заступника голови Запорізької обласної організації Спілки письменників України (голова журі), Валентина Терлецького – поета, прозаїка, журналіста, Ірини Сажинської – поетеси.

Як зазначила координаторка конкурсу, адміністраторка Книгарні “Є” у Запоріжжі Яна Терлецька, “конкурс проводили для того, щоб відшукати молодих талановитих людей і показати, що є в Україні багато хороших поетів. А Толока стала приводом, найкращим місцем, де це можна показати в Запоріжжі. Також я добре знаю, як складно в Україні видати свої твори початківцям. Тому звернулась до Олександра Медка, і Спілка письменників радо відгукнулася. Тому найкрашій подарунок для переможців – це публікація їхніх творів”.