На Запорізьку книжкову Толоку прибула величезна делегація зі Львівщини, серед яких – видавці, письменники й письменниці, а також директорка Миколаївської книжкової толоки Любов Хомчак. Не дивно, що значна кількість зустрічей і презентацій належала саме львів”янам.
Одна із них – зустріч із трьома львівськими поетами: Іваном Гентошем, Ліліаною Косуновською та Людмилою Пиляєвою-Чижовською.
Іван Гентош – український поет і пародист, пише переважно в жанрі громадянської лірики і літературної пародії. Є автором 7 збірок. Перші три були написані в жанрі комедійної пародії, інші 4 збірки присвячені подіям на Сході, зокрема АТО. Власне, збірка “Страсті земні” (2016 рік) побудована на реальних подіях, після спілкування з бійцями АТО. Також у творчому доробку Івана Гентоша – багато любовної лірики.
Ліліана Косуновська та Людмила Пиляєва-Чижовськата читали вірші про осінь, весілля, війну і кохання.
Чимало зустрічей на Фестивалі відбулося за участі представниць Львівського жіночого літературного клубу – Ніки Нікалео, Анастасії Нікуліної, Наталки Лапіної та Люби Долик. Письменниці презентували свої твори й організували цікаву зустріч на тему особливостей жіночого і чоловічого письма.
Львів’янки переконані, що стереотипне ставлення до творів, написаних жінками, потрібно руйнувати. Адже і чоловіки, і жінки  можуть писати як добрі, так і погані книги. І найвагомішу роль відіграє не стать автора чи авторки, а стиль написання твору.