Третій міжнародний фестиваль «Запорізька книжкова толока» відбувся!

Участь у ньому взяли:
– 61 видавництво,
– 9 книжкових магазинів,
– 16 іноземних, всеукраїнських та місцевих організацій,
– більше 200 митців (письменників/-ниць, художників/-ниць, аніматорів)

На Конкурс “Найкраща книга Запорізької книжкової толоки” подалося 17 видавництв, які представили 151 книгу. Перемогу, вже традиційно, здобуло Видавництво Старого Лева.

Загалом упродовж трьох днів на 10 локаціях проведено більше 300 різнотематичних заходів, зустрічей, дискусій, майстер-класів, виступів театральних колективів і кінопоказів, діяло 7 арт-проектів (фото-виставок, експозицій, демонстрацій).

Загальна кількість відвідувачів – більше 12 000 осіб. Серед них – 47% жінок, 30% чоловіків і 23% дітей.

Ми щиро дякуємо всім нашим партнерам, волонтерам і волонтеркам за допомогу в організації Фестивалю, учасникам і учасницям – за змістовне наповнення Толоки, запоріжцям і запоріжанкам – дорослим і маленьким – за причетність до цього свята!

Фото із Толоки – на сторінці фестивалю у Facebook

__________

Титульний партнер фестивалю – Проект «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Окрім підтримки Запорізької книжкової толоки, він сприяє підготовці книжкової толоки в Маріуполі.

Офіційний партнер – АКБ «Індустріалбанк». Цього річ він розігрував приз серед відвідувачів за найкраще фото з улюбленою книгою. Перемогу здобула Вероніка Приходько.

Повний перелік партнерів – в окремій рубриці на сайті Толоки за посиланням: http://toloka.net/partners/associate/