Підсумкова прес-конференція Запорізької книжкової толоки та робоча зустріч з її маріупольськими волонтерами відбулася в стінах Маріупольського державного університету.

Директор Фестивалю Ігор Гармаш розповів про організації, за підтримки яких відбулася Толока, про кількість учасників/-ниць і відвідувачів/-ок цьогорічної Толоки, подякував волонтерам і волонтеркам за їх сумлінну роботу, відповідальність, дисциплінованість і наголосив, що “на три дні Запоріжжя стало культурною столицею України, а незабаром зможе так стказати й Маріуполь”. “Вже сьогодні тут є три потужних партнери – Маріупольський державний університет, Маріупольська міська рада і Марупольська спілка молоді, – які спроможні якісно організувати таку подію. Маріупольську книжкову толоку плануємо на квітень 2018 року. На моє переконання, вона має суттєво відрізнятися від Запорізької. Взяти те, що сподобалося, і зробити свій фестиваль,” – зауважив Ігор Гармаш.

Волонтери, які приїздили на Фестиваль у Запоріжжя здобувати досвід, поділилися своїми враженнями і висловили зауваги, які оргкомітет обов’язково врахує і при підготовці книжкової Толоки в Маріуполі.

Власне, чи потрібен маріупольцям такий фестиваль, яким він має бути, яку мету переслідувати, яку локацію обрати і як зацікавити місцевих жителів його відвідати – йшлося під час першої робочої наради зі студент(к)ами-волонтер(к)ами Маріупольського державного університету та громадськими активіст(к)ами Маріупольської спілки молоді.

_________________
Захід відбувся в межах Проекту “Запорізька книжкова толока – 2017”, що виконується в рамках проекту “Зміцнення громадської довіри”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)