27, 28, 29 жовтня запрошуємо на Запорізьку книжкову толоку! В затишному і яскравому просторі фестивалю дитячої літератури і творчості “Книголісся” на дітей і батьків чекають зустрічі з дитячими письменниками і видавцями, презентації нових книг, безліч незвичайних творчих майстер-класів, літературні ігри та конкурси з призами.

“Книголісся-2017” відбувається за підтримки конкурсу соціальних проектів “Ми це місто” .

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ ДИТЯЧОЇ ЛІТЕРАТУРИ І ТВОРЧОСТІ «КНИГОЛІССЯ»
НА ЗАПОРІЗЬКІЙ КНИЖКОВІЙ ТОЛОЦІ 2017

П`ятниця, 27 жовтня

10:00 Відкриття чарівного простору «Книголісся». Казковий марафон «Чому образився Горинич або Нові капості Баби Яги» від Запорізької обласної дитячої бібліотеки «Юний Читач», Людмила Дунай

11:00-13:00 Гра в плямографію, художниця Лілія Мартинюк
11:00-13:00 Створення чарівного «Віконця в осінь» з природних матеріалів, Ніна Савіна
11:00-13:00 Розпис гіпсових фігурок, доставка води «Арніка»
11:00-13:00 Чарівні паперові парасольки 3-D, БФ «Посмішка дитини», Інна Доля
11:00-13:00 Майстер-клас з рваної аплікації, Наталя Гвоздик, Ніна Муленко, ЗОДБ «Юний читач»
11:00-13:00 Розпис пряників, Марина Яшкова
11:00-13:00 Майстер-клас з петриківського розпису, Світлана Чайка
11:00-13:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
11:00-13:00 Майстер-клас зі створення ляльки-мотанки «Янгол», Позивайлова Людмила
11:00-13:00 Практикум для батьків про те, як навчити дитину рухатися по життю легко і радісно, фізреабілітолог Тетяна Труба
11:00-13:00 Пісочна анімація
11:00-13:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
11:00-13:00 Аква-грим, Олена Снегірьова
11:00-13:00 Творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»

13:00 На сцені Олександр Виженко: презентація нової книги «Хлопчик Укропчик», авторські читання, спілкування з автором
13:30 Презентація книги Ю. Нікітінського «Будинок двірників», видавництво «Час майстрів»

14:00-16:00 Майстер-клас з пластилінової анімації, студія «Новаторфільм», Київ
14:00-16:00 Майстер-клас з бісероплетіння, Тетяна Олексеєнко
14:00-16:00 Лялька-мотанка Пташка, Людмила Позивайлова
14:00-16:00 Воркшоп з анімації, «Запорізькій Анімаційний Завод», Loft МЛИН
14:00-16:00 Розпис гіпсових фігурок, Оксана Білка
14:00-16:00 Малюнки-аплікації-творчість «Осінні фантазії», Ніна Савіна
14:00-16:00 Створення цукеркових ведмедиків, БФ «Посмішка дитини», Інна Доля
14:00-16:00 Страшенно смішні закладинки, Наталя Гвоздик, Ніна Муленко, ЗОДБ «Юний читач»
14:00-16:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
14:00-16:00 Пісочна анімація
14:00-16:00 Бесіда для батьків в форматі питання-відповідь з психотерапевтом Анною Пришутовою
14:00-15:00 Аква-грим, Олена Снегірьова
15:00-16:00 Аква-грим, Катерина Тарлинська
14:00-16:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
14:00-16:00 Творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»

16:00 Презентація книжок з пригодницько-фентезійної серії «Коти-Вояки» видавництва «Асса» за участі видавців та перекладачів
16:45 На сцені казкові читання від Домовуші

17:00-18:00 Майстер-клас «Подарунки для батьків» з Домовушею
18:00-19:00 Творча осіння майстерня, Сімейний клуб «Оранжевый скворечник», Ольга Фанагей-Баранова
17:00-19:00 Аква-грим, Катерина Тарлинська
17:00-19:00 Створення декоративного вінка з природних матеріалів, Марина Широкова
17:00-19:00 Воркшоп з анімації, «Запорізькій Анімаційний Завод», Loft МЛИН
17:00-19:00 Створення корони для короля і королеви осені, Юлія Шевельдіна
17:00-19:00 Створення сов з шишок, БФ «Посмішка дитини», Дарія Фесенко
17:00-19:00 Створення закладинок з фетру, Олена Чорнобай
17:00-19:00 Практикум для батьків «Кінезіологічна зарядка або Гімнастика для мозку»
17:00-19:00 Майстер-клас зі стрінг-арту, Діна Ші-Інь
17:00-19:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
17:00-19:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
17:00-19:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
17:00-19:00 Творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»

Субота, 28 жовтня

10:00 На сцені Галина і Тарас Микитчаки: авторські читання, презентація книжок, спілкування з читачами.
10:45 Україномовний клуб «Солов`ята» представляє інтерактивну казку “Білка Дзиґа і небезпечна крига”

11:00-13:00 Майстер-клас «Мифічні звіри та де їх шукати» за мотивами творчості Марії Приймаченко, Катерина Юринська
11:00-13:00 Майстер-клас з петриківського розпису, Світлана Чайка
11:00-13:00 Створення ляльки-мотанки з ниток, Громадська організація “Інститут розвитку практичної психології»
11:00-13:00 Створення незвичайних закладинок, Громадська організація “Інститут розвитку практичної психології»
11:00-13:00 Майстер-клас з бісероплетіння, Тетяна Олексієнко
11:00-13:00 Казкові музичні інструменти, мандрівний театр «Little Forest», Світлана Комар
11:00-13:00 Майстер-клас для батьків «ТРВЗ та Ейдетика для дошкільників», Ніна Бєлєнька, Центр «ЕйдоС»
11:00-13:00 Створення об`ємних пташок з паперу, БФ «Посмішка дитини», Дарія Фесенко
11:00-13:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
11:00-15:00 Аква-грим, Олена Снегірьова
11:00-13:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
11:00-13:00 Пісочна анімація
11:00-13:00 Творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»
11:00-13:00 Вільна локація «Діти-дітям», де майстер-класи проводять маленькі майстри

13:00 На сцені Іван Андрусяк: авторські читання, презентація книжок, спілкування з читачами.
13:50 Текстільна міні-вистава «Фледолін», «Театр у валізі»

15:00 Зустріч з автором книги «Пусяка Саня» переможицею корнейчуковської премії Тамарою Нестеренко, видавництво «Час майстрів»
14:00-16:00 Лялька-мотанка «Зайчик на пальчик», Ольга Корнієнко
14:00-16:00 Створення ловців снів, Сніжана Церцвадзе
14:00-16:00 Мистецтво кірігамі, Світлана Запредельна
14:00-16:00 Майстер-клас з плетіння з соломки, Олександр Соколов
14:00-16:00 Майстер-клас з пластилінової анімації, студія «Новаторфільм», Київ
14:00-16:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
14:00-16:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
14:00-16:00 Пісочна анімація
14:00-16:00 Майстер-клас з аерографії, БФ «Посмішка дитини», Дарія Фесенко
14:00-16:00 Співбесіда для виявлення ресурсу дітей віку 2-6 років «Психологічна готовність до шкільної освіти», психологи Ніна Бєлєнька, Любов Кім, Євгенія Соколянська, центр «ЕйдоС»
14:00-16:00 Створення «магічного» арт-об`єкту «Лошадка Пеппі Довгапанчохи», мандрівний театр «Little Forest», Світлана Комар
14:00-16:00 Творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»
14:00-16:00 Вільна локація «Діти-дітям», де майстер-класи проводять маленькі майстри

16:00 На сцені презентація книжки “Щоденник котячих мандрів” та анімаційного серіалу “Моя країна Україна” від студії “Новаторфільм” разом з письменницею, сценаристкою Ланою Ра та актором Євгенієм Конощуком

17:00-19:00 Створення квітів з фоамірану, Діна Ші-Інь
17:00-19:00 Презентація проекту «Мамін день» від семейного клубу «Оранжевый скворечник»: майстер-клас для мам зі створення ляльки-мотанки з Ольгою Корнієнко і мандал з Ольгою Фанагей-Баранова
17:00-19:00 Створення квітів з осіннього листя, флорист Марина Широкова
17:00-19:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
17:00-19:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
17:00-19:00 Психологічна гра для дітей і дорослих «Лепешка», псі-коуч центр “Созидание”, Попова Лариса, Тищенко Альона, Кучеренко Тетяна
17:00-19:00 Пісочна анімація
17:00-19:00 Створення фетрових магнитів «Сонечко», БФ «Посмішка дитини», Інна Доля
17:00-19:00 Мастер-клас з валяння, Марина Яшкова
17:00-19:00 Творча настільна гра для дітей і дорослих «Неіснуючі тварини», Громадська організація “Інститут розвитку практичної психології»
17:00-19:00 Творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»
17:00-19:00 Вільна локація «Діти-дітям», де майстер-класи проводять маленькі майстри

 

Неділя, 29 жовтня

10:00 На сцені презентація книги «Щастя у віконці» за участі автора однієї з 50 казок збірки Олени Шевчук, ілюстратори Маріани Смбатян та маленьких представників Запорізької федерації «Спас»
10:50 Текстільна міні-вистава «Кіт і Ноа», «Театр у валізі»

11:00-13:00 Школа робототехніки Smart kids
11:00-13:00 Майстер-клас з витинанки, Інга Янкович
11:00-13:00 Аплікація з осіннього листя, Громадська організація”Інститут розвитку практичної психології»
11:00-13:00 Воркшоп зі створення ілюстрацій до казок, художник-ілюстратор Олексій Карпенко, видавництво Вадима Карпенка
11:00-13:00 Майстер-клас з петриківського розпису, Світлана Чайка
11:00-13:00 Створення веселого Капітошки з картону, Юлія Шевельдіна
11:00-13:00 Психологічна гра для батьків «Спіраль Самопознання», психолог Геннадій Демідов
11:00-13:00 Сімейний клуб «Оранжевый скворечник» представляє студію раннього музичного розвитку Вікторії Бутко «МіЛяСіКі»: співаємо, танцюємо, граємо на перкусійних музичних інструментах…
11:00-13:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
11:00-13:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
11:00-13:00 Пісочна анімація
11:00-13:00 Творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»
11:00-13:00 Вільна локація «Діти-дітям», де майстер-класи проводять маленькі майстри

13:00 На сцені Сашко Дерманський: авторські читання, презентація книжок, спілкування з читачами

14:00-16:00 Творчий майстер-клас з малювання, художниця Лілія Мартінюк
14:00-16:00 Створення японських ляльок, Катерина Юринська
14:00-16:00 Монотіпія, Інга Янкович
14:00-16:00 Ліплення з солоного тіста, Громадська організація “Інститут розвитку практичної психології»
14:00-16:00 Настільна гра «Аліас або Скажи інакше», Громадська організація “Інститут розвитку практичної психології»
14:00-16:00 Акторська майстерня, Анастасія Макаренко, Театр молоді
14:00-16:00 Створення будиночків з картону, Юлія Шевельдіна
14:00-16:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
14:00-16:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
14:00-16:00 Пісочна анімація
14:00-16:00 Творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»
14:00-16:00 Психологічна гра для дітей і дорослих «Лепешка», псі-коуч центр “Созидание”, Попова Лариса, Тищенко Альона, Кучеренко Тетяна
14:00-16:00 Вільна локація «Діти-дітям», де майстер-класи проводять маленькі майстри

16:00 Вистава «Хлопчик Укропчик» за новою книгою Олександра Виженка, театр «Пігмаліон», Арт-Простір

17:00 Урочисте закриття простору «Книголісся»