Фестиваль росте та збагачується заходами й ініціативами.

У 2016 році започаткований конкурс «Найкраща книга Запорізької книжкової толоки», за підсумками якого нагороди отримали книги «Видавництва Старого Лева», видавництв «Смолоскип», «ArtHuss», «Vivat», «Алемак», «Дике поле».

У рамках Культурно-освітньої академії Гете-Інституту в Україні під час Толоки відбувся всеукраїнський форум партисипативних проектів для працівників сфери культури.

За підтримки Ініціативи інфраструктурної програми для України німецької федеральної компанії GIZ в межах фестивалю було реалізовано освітню програму «Простір можливостей» для громадських активістів з числа внутрішньо переміщених осіб.

Ми відкриті до співпраці, нових ідей та спільних проектів!

 

Ми розвиваємось

Кожну подію Запорізької книжкової толоки ми прагнемо зробити такою, щоб вона надихала і заряджала творчою енергією на повну. Як відвідувачів, так і учасників – видавців, авторів, співорганізаторів і партнерів.

Ми впевнені, що саме такий підхід дозволив нам досягти найголовнішого визнання – довіри тих, хто вже мав нагоду співпрацювати з нами, і віри тих, хто досі лише чув про нас і, сподіваємось, збирається долучитись до ЗКТ-2017.

До початку фестивалю залишилось:

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)