Пропонуємо стати інформаційним партнером фестивалю!

27-29 жовтня 2017 року відбудеться третій Міжнародний фестиваль «Запорізька книжкова толока» – головна літературна подія Південного Сходу України.

Що ви отримаєте від нашої співпраці?

 

 • Розміщення логотипу вашого ЗМІ на роздаткових матеріалах та поліграфії фестивалю.
 • Розміщення логотипу вашого ЗМІ на сайті www.toloka.net.
 • Розміщення логотипу вашого ЗМІ на прес-волі під час проведення фестивалю 2017.
 • Можливість встановлення ваших власних інформаційних банерів на локації фестивалю.
 • Право на спеціальні формати та зміст ексклюзивних матеріалів.
 • Участь представників ЗМІ у дружніх позапрограмних заходах разом з гостями й учасниками фестивалю.
На яку вашу участь ми розраховуємо?

 

 • Розміщення анонсів та інформації про події Запорізької книжкової толоки – у випусках новин, на сторінках друкованих та онлайн-видань.
 • Участь представників та учасників фестивалю у тематичних програмах і рубриках вашого ЗМІ.
 • Інтерв’ю з представниками й учасниками фестивалю.
 • Розміщення анонсів, банерів, афіш фестивалю на сайті вашого ЗМІ.
 • Висвітлення подій у межах фестивалю, організація репортажів і трансляцій.

Що таке Запорізька книжкова толока?: 

Запорізька книжкова толока – це понад 200 заходів протягом трьох днів для людей будь-якого віку та культурних смаків. Зустрічі з авторами, презентації й обговорення резонансних книжкових проектів, дискусії та круглі столи, лекторії і воркшопи, покази документальних фільмів, художні та фотоекспозиції, театральні й музичні перфоманси, соціальні проекти.

Основні заходи відбуваються у ВЦ «Козак Палац». Також це різні цікаві події, що організуються орієнтовно раз на місяць у період між фестивалями.

Участь у фестивалі беруть провідні письменники, публіцисти, науковці, митці, менеджери культури. Завдяки насиченій творчій програмі Запорізька книжкова толока має широкий резонанс серед читачів з усієї України і є джерелом визначних інформаційних приводів. Саме тому ми запрошуємо вас до взаємовигідного інформаційного партнерства.

 

 

Як ми співпрацюватимемо?

Інформаційне партнерство передбачає різноманітні види співпраці – у межах програм і тематичних рубрик, що є у вашому ЗМІ, а також – у форматі спеціальних матеріалів і медіа-проектів, що будуть цікавими вам і вашій аудиторії. Основні обов’язки і права сторін ми пропонуємо закріпити договорами для забезпечення продуктивного співробітництва, яке допоможе вам отримати цікавий контент, а нам – залучити більше учасників і відвідувачів.

Коли можемо розпочати?

Ми готові до співпраці з вами просто зараз. Підготовка до Запорізької книжкової толоки 2017 вже триває, і ми маємо цікаві інформаційні приводи і теми для розмов.

Який перший крок?

Якщо вас цікавить пропозиція інформаційного партнерства, запрошуємо зв’язатися з нами за контактами 066 203 5031, 067 756 2420 (Богдана Стельмах) або pr@toloka.net, зустрітися й обговорити подальшу спільну діяльність.

 

До початку фестивалю залишилось:

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)