Учасникам книжкового ярмарку та літературного фестивалю

Запорізька книжкова толока – найбільша платформа для популяризації сучасної книговидавничої продукції на Південному Сході України. Завдяки фестивалю у жовтні цього року Запоріжжя вже втретє стане місцем зустрічі кращих представників видавничого бізнесу, літературного істеблішменту та великої кількості читачів. Основні фестивальні події відбудуться 27-29 жовтня 2017 року на базі сучасного виставкового центру «Козак Палац».

УВАГА! Формування програми заходів вже завершено!

Для бронювання залишився ОДИН модуль (станом на 21.10.)!

Запрошуємо видавців, книгорозповсюджувачів, менеджерів літературних проектів, а також авторів до участі у книжковому ярмарку й інших заходах Запорізької книжкової толоки. Прийом заявок і бронювання виставкових модулів розпочинаємо з 4 вересня 2017 року. Детальні умови участі розміщені на нашому сайті.

Пропонуємо вам долучитись до наповнення програми літературного фестивалю. Ми відкриті до ваших пропозицій щодо проведення презентаційних і творчих заходів за участі авторів, редакторів, видавців, ілюстраторів та інших фахівців, які створюють сучасну українську книгу. Запрошуємо до співпраці митців різних напрямів, жанрів, стилів!

 

Взяти участь у книжковому конкурсі

У 2016 році вперше відбувся конкурс «Найкраща книга Запорізької книжкової толоки». До участі в ньому долучились 13 видавництв, що надіслали 58 книг. З них було обрано переможців у 6 номінаціях. Гран-прі отримала книга «Франко від А до Я» (Видавництво Старого Лева).

Конкурс спрямований на відзначення здобутків української книговидавничої галузі та популяризацію кращих книжкових новинок серед читачів і ЗМІ. Прийом конкурсних видань і супровідних матеріалів стартує 4 вересня 2017 року.

Ознайомитись з умовами участі можна за посиланням.

Провести презентацію у Запоріжжі

Пропонуємо видавцям і літераторам поточну співпрацю для проведення заходів у Запорізькому краї, у т.ч. у межах всеукраїнських презентаційних турів. Щомісяця ми надаємо майданчики для презентації літературних новинок, промоції книжкової продукції, творчих зустрічей з читачами.

Ці заходи можуть бути організовані безпосередньо у м. Запоріжжі та в інших містах Запорізької області, на базі партнерських закладів (Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека, Запорізький національний університет та ін.) або в інших просторах  – за домовленістю (коворкінги, антикафе, кав’ярні тощо) .

Події відбуваються за підтримки Запорізької книжкової толоки і забезпечуються відповідними організаційним та інформаційним супроводом (запрошення ЗМІ, сприяння у проведенні прес-конференцій, фото- та відеосупровід, модерація подій).

Ми раді сприяти вам у пошуках нового читача і прагнемо збільшити кількість мешканців Запоріжжя і Південного Сходу України, які зацікавлені у сучасній українській книзі.

Пропонуємо взяти участь у Запорізькій книжковій толоці!

Учасники книжкового ярмарку

2015

2016

Для участі у програмі фестивалю

зверніться до програмного директора Олени Заставної

Tel.: +38 099 169 4015

E-mail: olenazast@toloka.net

https://www.facebook.com/olena.zast

 

Для участі у ярмарку

зверніться до нашого координатора Олесі Лапікової

телефони: 093 377 1051, 066 871 6719

E-mail: wanir@toloka.net

https://www.facebook.com/wanirrr