Фінансові умови участі у книжковому ярмарку, який відбудеться під час проведення Міжнародного фестивалю «Запорізька книжкова толока» 2017 р.

 

  1. Загальні умови

1.1. Ці Умови є частиною ЗАГАЛЬНИХ УМОВ УЧАСТІ у книжковому ярмарку, який відбудеться під час проведення Міжнародного фестивалю «Запорізька книжкова толока» 2017 р., які розміщені на сайті Фестивалю за адресою: http://toloka.net/uchasnykam/terms/.

1.2. Умови поширюються на учасників книжкового ярмарку, які бажають взяти стендову участь і розмістити власну експозицію (не залежно від характеристик продукції, яка експонується, та не залежно від факту здійснення торгівлі на ярмарку), а також на всіх інших учасників заходу.

1.3. Тлумачення та роз’яснення змісту і тексту Умов за наявності такої потреби здійснює Оргкомітет фестивалю.

2. Вирішення фінансових питань, пов’язаних з участю у ярмарку

2.1. Учасник ярмарку, який належним чином заповнив заявку (див. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ УЧАСТІ) та вибрав місце розташування експозиції, протягом 3-х робочих днів отримає на електронну пошту відповідне повідомлення від Оргкомітету та пропозицію про оплату (розрахунок оргвнеску).

2.2. За необхідності уточнення інформації, доопрацювання Заявки чи погодження особливих умов оплати відповідальна особа Оргкомітету додатково контактує із заявником шляхом надсилання повідомлень на вказану заявником адресу електронної пошти або у телефонному режимі.

2.3. Оплата має бути здійснена заявником за вказаними реквізитами у повному обсязі  протягом 3-х банківських днів з дня отримання рахунку.

2.4. У разі несплати заявником повної суми коштів згідно з рахунком протягом 3-х банківських днів Заявка вважається не поданою, а бронювання на обраний стенд (місце експозиції) скасовується. Про надходження оплати заявник має отримати підтвердження від Оргкомітету.

2.5. У подальшому повторно подана заявка розглядається у загальному порядку.

3. Вартість участі (оргвнесок)

3.1. Розмір організаційного внеску залежить від замовленої площі, обладнання та інших додаткових послуг і розраховується Оргкомітетом (партнерами Оргкомітету) на підставі поданої Заявки згідно з Додатком 1 до цих Умов.

3.2. Питання щодо використання обладнання чи отримання послуг, не передбачених Додатком 1, вирішуються в індивідуальному порядку у разі отримання відповідного звернення від заявника.

4. Вирішення фінансових питань у разі відмови від участі

4.1. Зареєстровані учасники ярмарку зобов’язуються повідомити про неможливість взяти участь у заході не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку його проведення. Правові наслідки та всі ризики такої відмови бере на себе учасник ярмарку.

4.2. Питання щодо можливості часткового повернення коштів, попередньо оплачених за участь у ярмарку, може бути розглянуте виключно у випадку настання форс-мажорних обставин, підтверджених згідно із законодавством України, або за наявності інших обставин, які Оргкомітет визнає достатніми та переконливими.

5. Контакти для вирішення фінансових питань:

+38 095 102 6220, +38 097 884 8909, buch@toloka.net

 

Додаток 1 до Фінансових умов

ОРГВНЕСОК: ВАРТІСТЬ УЧАСТІ, ПОСЛУГ, КОРИСТУВАННЯ ОБЛАДНАННЯМ

Найменування послуг, обладнання тощо Одиниці виміру Оплата, грн. Додаткова інформація
1. Модуль стандартний (4 кв. м) – бронювання, забудова, обладнання, користування.

 

4 кв. м. 1600,00 Стандартний модуль включає: 2 кв.м. зі стіновими конструкціями + 2 кв.м. вільної площі для розміщення столів, стелажів тощо, килимове покриття, фризову панель з написом до 20 знаків, 1 стіл, 2 стільці, 1 розетку, 1 світильник.
2. Збільшення розміру стандартного модуля чи додатковий модуль  – бронювання, забудова, обладнання, користування. За кожні додаткові

4 кв. м.

1200,00 До стандартного модуля можна додатково замовити 4, 8, 12 кв.м. обладнаної площі.

Оснащення додаткової площі розміром від 4-х кв.м.: стінові конструкції (залежить від місця розташування), килимове покриття, фризова панель, 1 стіл, 2 стільці, розетка, світильник.

3. Використання території виставкового центру без замовлення модуля і без забудов. За 1 кв.м. 300,00 Мінімальне замовлення – від 2-х кв.м.

Площа і точне місцезнаходження узгоджуються додатково. Можливе використання власного обладнання, погодженого з Оргкомітетом.

4. Безстендова участь (експомісце площею 2 кв.м). За 2 кв.м. 800,00 Надається у користування 1 стіл та 1 стілець.

Площа і точне місцезнаходження майданчика узгоджуються додатково з Оргкомітетом.

5. Стіл (виставковий) Шт. 66,00 Площа поверхні 90 х 90 см
6. Стілець офісний Шт. 45,00
7. Стілець барний Шт. 80,00
8. Кошик для сміття Шт. 18,00
9. Подовжувач (3м) Шт. 25,00
10. Стелаж книжковий (дріт) Шт. 200,00 Кількість обмежена!
11. Книжкова вітрина навісна (дріт) Шт. 100,00 Кількість обмежена!
12. Вітрина-прилавок Шт. 280,00 Кількість обмежена!
13. Напис плівкою «Оракал» 1 знаку на фризі (понад 20 зн.) Шт.

(знак)

12,00
14. Виготовлення та розміщення на фризі логотипу, прапорця Шт. 120,00
15. Нанесення на поверхні с/к плівки «Оракал» замовника 1 кв. м 120,00
16. Очищення поверхонь від плівки «Оракал» 1 кв.м 30,00
17. Очищення поверхонь від слідів клею, скотчу, маркеру чи іншого забруднення 1 кв.м 120,00 Якщо забруднення виникло з вини або через недогляд учасника заходу
18. Додаткові рекламні, поліграфічні та інші послуги Послуга Договірна Додаткові рекламні, поліграфічні та інші послуги надаються за окрему оплату після узгодження з Оргкомітетом та за наявності відповідних технічних можливостей.
19. Інше обладнання, не включене до списку Шт. Договірна Надається після узгодження з Оргкомітетом та за наявності відповідних технічних можливостей.

 

До початку фестивалю залишилось:

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)