Три причини, два приводи + одна нагода відвідати Запорізьку книжкову толоку

 

Запрошуємо всіх на головну літературно-мистецьку подію Південного Сходу України. Цього року Запорізька книжкова толока проводитиметься вже втретє – з 27 по 29 жовтня 2017 р. у Виставковому центрі «Козак Палац».

На вас чекають три дні фестивального виру, дискусійні зустрічі на актуальні теми, надзвичайні літературні та мистецькі події.  А ми – чекаємо на вас!

3 причини для мешканців Запоріжжя

Зробити собі книжкові подарунки. Запорізька книжкова толока – це десятки видавництв, що презентують свою продукцію на масштабному ярмарку. Сюди приїздять кращі дитячі видавництва України, видавці сучасної української та перекладної художньої літератури, а також спеціалізованої (навчальної, історичної, технічної) літератури.

Толока – це зручна нагода поповнити свою книжкову шафу давно омріяними книгами та виданнями, корисними в роботі й у навчанні. А ще це чудова можливість запастись подарунками для родичів і друзів.

Поспілкуватись наживо з відомими митцями. Для участі в заходах літературного фестивалю до Запоріжжя приїздять письменники, публіцисти, драматурги, ілюстратори та багато інших талановитих людей, що  створюють сучасну українську книгу.

Фестивальний формат передбачає живе спілкування з гостями під час авторських презентацій, відкритих лекцій, воркшопів, дискусій, перфомансів, а то й просто за кавою в просторі Запорізької книжкової толоки.

Долучитись до перетворення рідного міста. Головне на фестивалі – атмосфера натхнення та спільної творчості. Три дні Запорізької книжкової толоки надають можливість побачити інше Запоріжжя – яскраве, динамічне, радісне, сповнене творчих і пізнавальних подій для дітей, молоді, дорослих. І для того, щоб мешканці й гості нашого міста побачили Запоріжжя саме таким, нам не вистачає лише вас.

Новини фестивалю

Ви можете переглянути інформацію про поточні події, які відбуваються за підтримки чи під егідою Запорізької книжкової толоки.

2 приводи для гостей міста

Відвідати осінню Хортицю. Запоріжжя – місто з шаленою енергетикою. Щоб відчути його справжній ритм та зрозуміти дивовижну вдачу, необхідно побувати на запорізькій Хортиці. Прислухатись до місцевих міфів і казок, дізнатись легенди козацьких судів, глянути звідси на величавий Дніпрогес.

Хортиця варта відвідин о будь-якій порі року, але в жовтні тутешня природа сповнена особливою затишною красою.

Відкрити для себе запорізьку душевність. Найвагоміша ознака Запорізької книжкової толоки, якою її побачили наші минулорічні учасники та відвідувачі, – душевність і відкритість. У просторі фестивалю немає розподілу на чужих і своїх. Тут всі однаково важливі –  і автори, і видавці, і читачі, і волонтери.

Усі основні фестивальні заходи відбуваються під гостинним дахом виставкового центру «Козак Палац». Це робить зручним переміщення з однієї локації на іншу. Для комфорту учасників і відвідувачів також працюють відпочинкові зони, творчі простори, мобільні кав’ярні.

Особлива нагода для тих, хто прагне більшого

Бути у вирі фестивальних подій. Якщо ви бажаєте взяти безпосередню участь у створенні наймасштабнішої культурної події в Запоріжжі та готові з головою зануритись у «толочну» атмосферу – приєднуйтесь до волонтерської команди фестивалю! Ми не обіцяємо вам всесвітню славу, але корисний досвід, цікаві знайомства, дружню атмосферу та задоволення від причетності до великої справи – гарантуємо!

Виставковий центр “КОЗАК ПАЛАЦ”