Три причини, два приводи + одна нагода відвідати Запорізьку книжкову толоку

 

Запрошуємо всіх на головну літературно-мистецьку подію Південного Сходу України. Цього року Запорізька книжкова толока проводитиметься вже втретє – з 27 по 29 жовтня 2017 р. на базі виставкового центру «Козак Палац».

На вас чекають три дні фестивального виру, понад 200 заходів у форматі нон-стоп, надзвичайні літературні зустрічі та мистецькі події.  А ми – чекаємо на вас.

3 причини для мешканців Запоріжжя

Зробити собі книжкові подарунки. Запорізька книжкова толока – це десятки видавництв, що презентують свою продукцію на масштабному ярмарку. Сюди приїздять кращі дитячі видавництва України, видавці сучасної української та перекладної художньої літератури, а також спеціалізованої (навчальної, історичної, технічної) літератури.

Толока – це зручна нагода поповнити свою книжкову шафу давно омріяними книгами та виданнями, корисними в роботі й у навчанні. А ще це чудова можливість запастись подарунками для родичів і друзів.

Поспілкуватись наживо з відомими митцями. Для участі в заходах літературного фестивалю до Запоріжжя приїздять письменники, публіцисти, драматурги, ілюстратори та багато інших талановитих людей, що  створюють сучасну українську книгу.

Фестивальний формат передбачає живе спілкування з гостями під час авторських презентацій, відкритих лекцій, воркшопів, дискусій, перфомансів, а то й просто за кавою в просторі Запорізької книжкової толоки.

Долучитись до перетворення рідного міста. Головне на фестивалі – атмосфера натхнення та спільної творчості. Три дні Запорізької книжкової толоки надають можливість побачити інше Запоріжжя – яскраве, динамічне, радісне, сповнене творчих і пізнавальних подій для дітей, молоді, дорослих. І для того, щоб мешканці й гості нашого міста побачили Запоріжжя саме таким, нам не вистачає лише вас.

2 приводи для гостей міста

Відвідати осінню Хортицю. Запоріжжя – місто з шаленою енергетикою. Щоб відчути його справжній ритм та зрозуміти дивовижну вдачу, необхідно побувати на запорізькій Хортиці. Прислухатись до місцевих міфів і казок, дізнатись легенди козацьких судів, глянути звідси на величавий Дніпрогес.

Хортиця варта відвідин о будь-якій порі року, але в жовтні тутешня природа сповнена особливою затишною красою.

Відкрити для себе запорізьку душевність. Фірмова особливість Запорізької книжкової толоки, якою її побачили наші минулорічні учасники та відвідувачі, – душевність і відкритість. У просторі фестивалю немає розподілу на чужих і своїх. Тут всі однаково важливі –  і автори, і видавці, і читачі, і волонтери.

Усі основні фестивальні заходи відбуваються під гостинним дахом виставкового центру «Козак Палац». Це робить зручним переміщення з однієї локації на іншу. Для комфорту учасників і відвідувачів також працюють відпочинкові зони, творчі простори, мобільні кав’ярні.

Особлива нагода для тих, хто прагне більшого

Бути в гущині фестивальних подій. Якщо ви бажаєте взяти безпосередню участь у створенні наймасштабнішої культурної події в Запоріжжі та готові з головою зануритись у «толочну» атмосферу – приєднуйтесь до волонтерської команди фестивалю! Ми не обіцяємо вам всесвітню славу, але корисний досвід, цікаві знайомства, дружню атмосферу та задоволення від причетності до великої справи – гарантуємо!

Поточні події

Ви можете переглянути інформацію про поточні події, які відбуваються за підтримки чи під егідою Запорізької книжкової толоки.

До початку фестивалю залишилось:

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)